Sempozyum

Manşetler

Sempozyum

  •  11 Ekim 2019 Cuma
  •  1637 Görüntüleme
  •  Yazdır

28-30 Kasım tarihleri arasında ilkini gerçekleştireceğimiz Ulusal Tokat Diş Hekimliği Sempozyumu Diş Hekimliğinin tüm branşlarından diş hekimleri ve akademisyenleri buluşturmayı hedeflemektedir. Mesleki gelişimi artıracak nitelikte, doyurucu bir bilimsel programın ardından uygarlıkların merkezi Anadolu’nun huzurlu kenti Tokat’ı tanıma fırsatı bulacaksınız. Şehrimiz; Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan eşsiz doğal güzellikleri; şimdiye kadar tespit edilen tüm mağara oluşumlarına sahip olan 8 salonu 680 m. uzunluğunda ve 95 m. yüksekliğinde olan dünyanın en büyük ve en görkemli mağaralarından sayılan Ballıca Mağarası, Orman Bakanlığınca Yaban Hayatı Koruma Sahası olarak tefrik edilen ve eşsiz gün batımı ile ünlü Kaz Gölü, XIX. Yüzyıl Barok sanatının Anadolu’daki en güzel örneklerinden biri olan Mevlevihane (M. 1638) ile Antik Bizans, Arap, Selçuk, Moğol, Osmanlı ve Cumhuriyet Dönemine ait birçok eseri barındırmaktadır.

Organizasyon Komitesi olarak sempozyum ile ilgili istek ve önerilerinize açık olduğumuzu bildirir, Hz. Mevlana’nın “Tokat’a gitmek gerek” sözü ile kasım ayının son günlerini Tokat’ta birlikte geçirmeyi dileriz.


Detaylı Bilgi İçin :       https://tokatdissempozyum2019.gop.edu.tr/
Kaleardı Mahallesi Muhittin Fisunoğlu Caddesi Omcalık Sokak Ali Şevki EREK Yerleşkesi Diş Hekimliği Fakültesi-Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.