Fakültemiz Akreditasyon Toplantısı

Duyurular

Fakültemiz Akreditasyon Toplantısı

  •  15 Mart 2022 Salı
  •  279 Görüntüleme
  •  Yazdır

Fakültemiz “Diş Hekimliği Programı” Akreditasyon Başvuru süreci hakkında Anabilim Dalı Başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Fakültemizin Eğitimden sorumlu Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Işıl Sarıkaya tarafından “Akreditasyon nedir? Akreditasyonun Önemi, Üniversitemizin Kalite Politikası, Ulusal Akreditasyon Başvuru süreci ve hedeflerimiz nelerdir?” konularında bilgilendirme sunumu yapıldı. Ulusal Akreditasyon Derneğimizin (DEPAD) “Öz Değerlendirme Hazırlama Kılavuzu” incelenmek üzere öğretim üyelerimize sunuldu ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılında “Diş Hekimliği Programı” Akreditasyon Başvurusu yapılabilmesi için sürecin başlatılmasına, öğretim üyelerimizden birinin gönüllü olarak “Koordinatör” olarak görevlendirilmesine, her Anabilim Dalından bir öğretim üyesinin çalışmalarda görev almasına ve gerekli kurul ve Komisyonların oluşturulmasına karar verildi.

 
Kaleardı Mahallesi Muhittin Fisunoğlu Caddesi Omcalık Sokak Ali Şevki EREK Yerleşkesi Diş Hekimliği Fakültesi-Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.