Online Randevu Alma Tarihleri

Duyurular

Online Randevu Alma Tarihleri

  •  30 Nisan 2021 Cuma
  •  182 Görüntüleme
  •  Yazdır

Değerli Hastalarımız,

Restoratif (Dolgu) randevularınızı  07 Mayıs 2021 Fakültemiz internet adresi http://disfak.gop.edu.tr/ den " Randevu Talep Sistemi " butonunu kullanarak alabilirsiniz. Not: Periodontoloji Bölümünde Diş Taşı Temizliği işlemi yaptırmamış hastalarımızın Dolgu Randevuları sistemden alınmış olsa dahi silinecektir. Hastalarımız dolgu randevusu öncesi temizlik işlemi yaptırması gerekmektedir.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) randevularınızı  27 Nisan 2021 tarihinde Fakültemiz internet adresi http://disfak.gop.edu.tr/ den "Randevu Talep Sistemi" butonunu kullanarak alabilirsiniz.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevularınızı artık internetten değil muayene olduktan sonra klinikten talep edebilirsiniz.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) kliniği TEDAVİ randevularınızı  30 Temmuz 2021 tarihinde Fakültemiz internet adresi http://disfak.gop.edu.tr/ den "Randevu Talep Sistemi" butonunu kullanarak alabilirsiniz.

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi (14 Yaş Üzeri İlk Muayene) kliniği için hastalarımız randevu sistemini anlık olarak kullanıp sistemde açık olan tarih ve saatler için MUAYENE randevusu talebinde bulunabilirler. Fakültemizden muayene için almış olduğunuz randevularda tedavi işlemi değil muayene işlemi yapılmaktadır. 
Kaleardı Mahallesi Muhittin Fisunoğlu Caddesi Omcalık Sokak Ali Şevki EREK Yerleşkesi Diş Hekimliği Fakültesi-Merkez/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.